Loading...

ASTERIA KEMER RESORT...

ASTERIA Kemer RESORT

Asteria Kemer Resort, Antalya Çamyuva da yer alan konuklarına 5 yıldızlı otel konforu sunan, 55 dönüm arazi üzerine kurulu çam ormanları içerisinde aile ve çocuk dostu bir tesistir. Antalya havalimanına 65 km, Antalya Merkeze 50 km, Kemer'e ise 7 km uzaklıkta olup, en yakın yerleşim birimi Çamyuva olup 500 m. mesafededir. Tesisimiz 1 ana binada 349 odadan meydana gelmiş olup, bu odalarımızın bir kısmı bahçe bir kısmı ise deniz manzaralı olup ‘’Ekonomik’’ ‘’Standart’’, ‘’Junior Suit’’ , ‘’Aile Suiti’’ ve ‘’Deluxe Suit’’ şeklinde 5 kategoriye ayrılmıştır.

Toplam 258 adet olan ve 29-36 m²den oluşan standart odalar, minimum 1 yetişkin - maksimum 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkinin konaklaması için uygundur. 1 çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak bulunur. Bahçe ve Deniz manzaralı olmak üzere iki seçenek bulunur.
Toplam 51 adet olan ve 45,5 m²den oluşan Junior Suit , minimum 2 yetişkin - maksimum 3 yetişkin konaklaması için uygundur. 1 Çift kişilik veya 2 tek kişilik yatağın bulunduğu yatak odası, kanepe ve oturma grubu bulunan bir oturma odası ve bir banyodan oluşmaktadır. Bahçe ve Deniz manzaralı olmak üzere iki seçenek bulunur.
Toplam 28 adet olan ve 56 m²den oluşan Aile Suitleri, minimum 3 yetişkin - maksimum 4 yetişkin konaklaması için uygundur. 1 Çift kişilik ve 2 tek kişilik yatağın bulunduğu 2 yatak odası, ve bir banyodan oluşmaktadır. Bahçe veya Deniz Manzaralıdır.
Toplam 12 adet olan ve 82,5 m²den oluşan Deluxe Suit , minimum 2 yetişkin - maksimum 4 yetişkin konaklaması için uygundur. 1 Çift kişilik yatağın bulunduğu yatak odası ve banyo, iki WC geniş bir salon ile birleşmektedir. Bahçe veya Deniz Manzaralıdır.
Yukarı