Loading...

ASTERIA KREMLIN PALACE

Asteria Hotels Kremlin Palace sizi zamanda yolculuk yapmaya davet ediyor…

Kremlin Palace’ı görmek için binlerce km yolculuk yapmadan, Rus Çarlarının ikametgahı olan bu yapıyı keşfedebilmeniz için Asteria Hotels Kremlin Palace Antalya, Kundu’da aslına uygun olarak inşa edildi. Kundu; hem Antalya şehir merkezine yakınlığı ile hem de altın kumsallarının güzelliği ve rahatlatıcı atmosferi ile turistleri cezbetmektedir.

Tüm family odalar blokların üst katlarında yer alır. İçeriden merdivenle birbirine bağlanır. Alt katında 1 çift kişilik yada tek kişilik 2 , İkinci katlar da 2 adet tek kişilik yatak vardır. Her iki katta bir banyo tuvalet mevcuttur.Katlar biribirinden ara kapı ile ayrılabilir. Balkon sadece giriş katta mevcuttur. Aile odalarında sıkışıklığı kabul ederek maximum 5 kişi konaklama yapabilir.
58 m² iç mekân sahip olmak üzere 8 adet geniş delux odamız mevcuttur. İki kişilik french yatak ve bir adet büyük açılabilir koltuk bulunur. Zengin mini bar, oda ve banyoda direkt hatlı telefon, uluslararası uydu yayınlı LCD TV, elektronik oda kasası, duşa kabinli küvetli banyo, WC, Saç kurutma makinesi mevcuttur. Geniş deluxe odalarda maksimum 3 kişi konaklama yapabilir.
23 m2 alana sahip olan bu odalar balkonludur. Standart odalarımızda bir adet İki kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak tipi seçenekleri mevcuttur. Standart odalarda 3 yetişkin yada 2+2 kişi konaklama yapabilir.
Yukarı